0

Yeni Makyaj Trendleri

Bu yıl hangi renkler moda? Acba yaz makyajı nasıl olmalı? Peki ya bahar makyajında hangi renkler tercih edilmeli? İşte size ipuçları.

Yeni Makyaj Trendleri…

Sedefli ve etkili renk seçeneklerinden oluşan Golden Rose Silky Touch Pearl Eyeshadow, 123 numaralı turuncu rengi ile bahar makyajınızda gözlerinize canlı ve parlak bakış kazandıracak. Gözlerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız, üst göz kapağınızın da beyaz far sürerek daha derin bakışlar yaratabilirsiniz. Yoğun dokusu ve 34 farklı renk seçeneğiyle Golden Rose Silky Touch Pearl Eyeshadow’a 9.50 TL’ye sahip olacaksınız.

Egzotik renkler arasında yer alan ve gözlerinizdeki canlılığı arttıracak Golden Rose Eyeshadow Pencil Göz Kalemi’nin 313 numaralı metalik yeşil rengini üst göz kapağınıza uygulayabilirsiniz. Bahar güneşi yüzünü göstermeye başlarken sezon boyunca gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak Golden Rose Eyeshadow Pencil Göz Kalemi’nin fiyatı sadece 5.04 TL.

Bahar sezonunda yapacağınız göz makyajında, dilediğiniz kadar gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Hem doğal hem de çarpıcı bakışlar yaratmak için, kirpiklerinizde 12 kata kadar dolgunluk ve uzunluk yaratacak Golden Rose Wonder Lash Maskara ile göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Göz kavisine uygun üretilen özel tasarım fiber fırçası ile kirpiklerinizi hiç olmadığı kadar dolgun gösterecek Golden Rose Wonder Lash Maskara’nın fiyatı 19.90 TL

Güneşin tüm tonlarını içeren bahar makyaj trendinin en dikkat çekici rengi olan turuncu, bronz teninizle uyum sağlarken, “Yaza Merhaba” partilerinde spot ışıklarının altında da dikkat çekeceksiniz. Golden Rose Paris Oje’nin 129 numaralı turuncu rengiyle, tırnaklarınız da sezon boyunca iddialı görünümünüzü koruyacak. Golden Rose Paris Oje’nin fiyatı 2.25 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir