0

Su ve Ateş Grubunun Makyaj Özellikleri

Ateş ve su grubunda yer alan bayanlarımızın nasıl makyaj yapmaları gerekir? Su grubunun makyaj özellikleri nelerdir? Peki ateş grubunu diğerlerinden ayıran en büyük özellik nedir? Merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtı makalemizde yer alıyor. Çünkü güzel bir görünüm ve sağlıklı bir cilde sahip olmak isterseniz sizin için yaptığımız araştırma da bakalım neler doğru neler yanlış? İşte tüm detayları ile ateş ve su grubu…

Ateş grubu iddialı

Koç, Aslan ve Yay bu grubun temsilcileri. Ateş grubu kadınları, dikkat çekmeyi ve çekiciliklerini ön plana çıkarmayı seviyorlar. Fark edilmek en büyük tutkuları. Makyajlarında da dikkat çekici çizgileri ve renkleri kullanmaları gerekiyor. Ateş grubu kadınlarının rengi kırmızı ve siyah. Gözlerde siyah far ve kalem kullanmaları öneriliyor. Eye-liner, göz makyajının vazgeçilmez ürünü. Göz hatlarını belli eden ateş grubu kadınları dişiliklerini ön plana çıkarma dürtüsünü de makyaj teknikleriyle desteklerler. Gölgelemelerde beyaz farlar çok işlerine yarıyor. Rujda ve allıkta kırmızı tonları tercih ederlerse içlerindeki dikkat çekme isteğini tatmin edebilirler.

Su grubu sezgisel

Yengeç, Akrep ve Balık bu grubun burçları. Grubun rengi yeşil. Sezgilerin ve içgüdülerin temsilcisi su grubu, yeşilin her tonunu kullanabiliyor. Özellikle nil yeşili kullandıklarında daha gizemli mesajlar verebilirler. Göz makyajında vazgeçemeyecekleri, kahverengi kalemler ve beyaz farlarla yapılmış gölgeler. Çocuksu tenlerine şeftali rengi allık kullanmaları gerekiyor. Ruj seçiminde ise pembenin bütün tonları, ayrıca oranj, su grubu kadınlarının kullanması gereken renkler. Bu onların duygusallıklarını makyajlarına yansıtacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir