0

Pastel Makyaj Nasıl Yapılır

1

Pastel Makyaj Nasıl Yapılır? Pastel Makyajın sırları nelerdir? Pastel Makyaj uygulamasının en önemli detayları nelerdir? Pastel Makyaj ile hem daha sade hem de daha duru bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun için Pastel Makyaj uygulamasının detaylarını sizin için araştırdığımızda bakın karşımıza neler çıktı;

Kırık beyaz, sezonun trend rengi mint yeşili, uçuk maviler, şeker pembeler ve şampanya rengi gibi tonların tırnaklarda, dudaklarda ve göz makyajında nasıl güzel durduğuna birlikte bakalım.

Gözler ve dudakta

Bu trende uyacağım diye kendinizi sınırlamayın. Dudaklarınızda ve göz makyajınızda aynı anda pastel tonları kullanabilirsiniz.

Mint yeşili göz kalemi kullanarak canlı bakışlar yaratabilir, turuncunun en duru halini mat bir rujla dudağınıza uygulayabilirsiniz.

Işıltılı göz kapakları

Göz kapağınızda pastelin gücünü gösteren bir makyaj deneyin. Mint yeşili boyadığınız göz kapaklarınızı swarovski parıltılarla kedi gözü makyajındaki gibi şakaklarınıza doğru uzatıp, göz makyajınızı gölgeleyerek sonlandırın.

Küçük bir dokunuş

Naturel bir görüntüyü küçük bir renklendirmeyle de sağlayabilirsiniz. Siyah çektiğiniz eyelinerı göz pınarlarınıza mint yeşil uygulamasıyla sonlandırabilirsiniz.

Pespembe dudaklar

Pastel pembeden kastımız sadece toz pembe değil. Pembenin canlı ve yoğun hali de var bu sezon. Yüzünüze ışık saçacak pembe dudak makyajını deneyin.

Gölgeli kaşlar

Makyaj artisti Tom Pecheux, 2013 ilkbahar makyaj trendi olan pastelliği sevenlerden. Göz makyajında kullandığı pastel efektleri ‘gölgeli’ uygulamayı tercih eden Pecheux, sıradan bir metoddan kaçınıyor.

Mint yeşili trendini tamamen yansıtmak yerine, yakın pastel tonlarıyla harmanlayıp uygulamanın ne kadar özel göründüğünü kanıtlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir