1

Dolgun Dudak Makyajı Nasıl Yapılır

images

 

Bayanların en çok dikkat ettiği detaylardan olan dudak makyajı aslında çok önemlidir.Hem makyajı tamamlayacak hem de oldukça muhteşem bir duruş ile tamamlayabileceğiniz dudaklarınıza son dokunuş her zaman önemlidir. özellikle incecik dudaklara sahip olan bayanlarımız için dudakları makyaj ile daha dolgun ve çekici göstermek mümkündür. İşte bunun için size bir kaç sır vereceğiz. Dolgun Dudak Makyajı Nasıl Yapılır;

Tüm kadınların rüyasıdır dolgun, çekici dudaklara sahip olmak. Bunun için piyasada bulunan ve dudakları dolgun gösteren ruj ve glossları kullanmak işinize yarayabilir tabi ama benim başka bir önerim olacak. Estetiksiz ameliyatsız dolgun dudaklara sahip olmak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Önerim dişlerinizi fırçaladıktan sonra dudaklarınızı da fırçalamak. Bu dudağınızdaki kan dolaşımını hızlandıracak ayrıca ölü derilerden arınmanızı sağlayacak. Tabi ki bu işlemi yaparken nazik davranmanız gerekecek dudaklarınıza bunu unutmayın. Çok uzun sürüyor mu bu etki? Tabi ki hayır ama önemli bir görüşmeni varsa ya da bir yere girmeniz gerekiyorsa günü kurtarır cinsten bir yöntem ;)

Eğer dudaklarınız çok kuruysa arada bir az miktarda bal ve az miktarda zeytinyağını karıştırıp bununla dudaklarınızı fırçalamak dudaklarınızı yumuşacık olmasına yardım edecektir.

One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir