0

Doğal Saç Açıcılar

 

Saç renginizden sıkıldıysanız ve açık renkli bir saça sahip olmak istiyorsanız, saç açıcı ürünleri kullanıp açık bir renge sahip olabilirsiniz. Fakat kozmetik kullanmak istemiyorum doğal yollar ile saç rengimi açmak istiyorum diyorsanız işte o zaman doğru yerdesiniz.

Saç açma işlemi için saçlarınızın koyu bir renge sahip olması gerekir aksi halde açık renkli bir saça, saç açma işlemi uygularsanız bu saçlarınızda çok kötü bir görüntüye neden olabilir. Saç sağlığınız için saçlarınızı yoracak saç aksesuarları kullanımında kaçının çünkü saç aksesuarlarının kullanımından dolayı saçlar yıpranabilir ve nefes alamaz, bu durumda saç açma işleminiz kısa süreli olur.Saç gözeneklerinin tıkandığını ve saçlarınızın canlı olup olmadığını öğrenmek için bir saç bakım merkezine uğrayıp saç analizi yaptırabilirsiniz.Saç analiz cihazları sayesinde saçlarınızın canlılığına bakılır ve saçlarınız canlıysa saç açma işlemi için uygundur demektir.

Piyasada bulunan saç açıcı spreyler, saç açmak için idealdir fakat içlerinde bulunan maddelerden dolayı uzun süreli kullanımda saçlarınıza zarar verebilir. Bu nedenle doğal yollara başvurmak hem sağlıklı hem de güvenlidir.

Saç Açan Doğal Ürünler

Oksijenli su ve papatya suyu maskesi

Oksijenli Su

Saç açma işlemi için olmazsa olmaz yöntemlerden birisi de oksijenli sudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir