Doğal Güzellik Sırları

dudak Doğal Güzellik Sırları

Doğal Güzellik Sırları
Daha güzel görünmek ve günlük bakımlarınızı yapmak için kozmetik ürünlere ihtiyacınız yok. Evinizde bulunan malzemelerle güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.
Yüksek Topuklar Kadınlarına özel; denenmiş ve başarılı sonuç alınmış doğal güzellik sırları…

Doğal Sivilce Kurutucu

Hamur işlerinde kullandığımız karbonatın sivilce tedavisi için etkili bir yöntem olduğunu biliyor musunuz? Bir miktar karbonatı biraz suyla ıslatıp macun haline getirin. Sivilcenin üzerine sürün. 1 saat bekleyip ılık suyla durulayın.

Ayrıcasmiliv Doğal Güzellik Sırları dişlerinize doğal beyazlık kazandırmak için karbonatla fırçalayabilirsiniz.

Doğal Deodorant

Aktar ve doğal ürün satılan dükkânlarda bulabileceğiniz şap taşlarını koltuk altı deodorantı olarak kullanabilirsiniz. Biraz suyla şap taşını ıslatıp koltuk altınıza sürmek gün boyu kuruluk sağlayacaktır.

Ayrıcasmiliv Doğal Güzellik Sırları tüylerinizi jiletle aldıktan sonra oluşan kesiklerin acısını hafifletmek için şap taşı sürebilirsiniz.

Doğal Nemlendirici

Kuru cildinizi nemlendirmeksmiliv Doğal Güzellik Sırları ölü derilerden arındırmak için ihtiyacınız olan tek şey tatlı badem yağıdır. Bir miktar tatlı badem yağını parmak uçlarınızla yüzünüze ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayın. Durulamanıza gerek yoktur.

Ayrıcasmiliv Doğal Güzellik Sırları kuru ve yıpranmış saçlarınızı canlandırmak için tatlı badem yağını saç derisi ve uçlarını sürüp 1 saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.Doğal Şişlik Giderici

Göz çevrenizdeki şişlikleri gidermek ve daha canlı görünmelerini sağlamak bir poşet yeşil çay yeterlidir. Yeşil çayı bir bardak sıcak suda demleyin. Çay poşetini buzdolabına koyup soğuyana kadar bekleyin. Soğuyan çay poşetini gözlerinizin üzerinde 15 dakika bekletin.

Ayrıcasmiliv Doğal Güzellik Sırları papatya çayını bikini bölgesine epilasyon yaptıktan oluşan acı ve kızarıklıkları gidermek için kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar:


Hazırlanışı: Besbase..
Günümüz ekonomik koşullarında güzellik salonlarına..
Kozmetik ürünlerine dünyanın parasını vermek yerine evde basitçe uygulayabilceğiniz maske..
Dıştan çekilen dudak kalemi, patlamak üzere olan sivilcenin sıkılması,..

Yorum Yazın

Etiketler:, , ,