0

2013 Makyaj Modası

 

2013 yılının en çarpıcı detayları ve makyajın en özel halleri sizin için makyaj.gen.tr adresinde. Hem canlı hem farklı hem de en sade halinizin bile göze görüneceği muhteşem bir makyaj sırrı var sırada.2013 Makyaj Modası acaba ne? Hangi renkler çok sık kullanılacak? Allık, rimel, ruj, pudra ve daha fazlası için doğru yerdesiniz. Sizin için seçtik ve bu yıl için en başarıl makyaj detaylarını araştırdık. İşte size 2013 Makyaj Modası…

 

Makyaj modası 2013 kış sezonunda 3’e ayrılıyor. Herkesin kendi stiline göre seçim yaparak trendlere uyum sağlayabileceği makyaj modasında, ön plana çıkan romantik ve klasik akımın yanı sıra, en çok siyah renklerin ağırlıkta olduğu “asi makyaj akımı” yer alıyor. Sadeliğin cazibesinin asilikle birleştiği asi makyaj akımı, bu sezon Golden Rose ürünleriyle hayat bulacak.

 

Kadınların her sezon için hem kıyafette hem makyajda kurtarıcı renkleri siyah ve kırmızı, 2013 kış sezonuna “asi makyaj akımı” ile damga vuruyor. Golden Rose’un adeta hayat kurtaran ürünü Smoky Effect Pencil, ipeksi dokusu ve renk seçenekleriyle göz dolduran Golden Rose Silky Touch Pearl Far ve Golden Rose Ultra Rich Color Ruj ile sezon modası makyaj akımına uyum sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir